walletportefeuilleDie brieftasche.Italiaсумочкcarteracarteiraportefeuille财布钱包polski지갑
wybór oznacza wybór pierwsze wyroby skórzane na świecie DomO nasProduktyZapytaj o wycenęWideoFAQ
    Wypisz
    Kontakt z namiInfolinia: 86 27-
    E-mail: Adres: Rm # budynek nr 1, fanhai międzynarodowa Soho Miasto, Huaihai drogowe, powiat Jianghan, Chiny.Skontaktuj się teraz Dom Aktualności Aktualności Społecznej Zhang Shuai osiąga rekordowe z.....

Aktualności

Zhang Shuai osiąga rekordowe zwycięstwo w ostatnich 32 meczach, zdobywając pierwsze miejsce w French

Autor:LiliaŹródło:Www.walletwmazon.comZwolnij na:2017-06-03
    Zhang Shuai z Chin świętuje po meczu drugiej rundy kobiet z Aliaksandrą Sasnovich z Białorusi podczas Turnieju Tenisa Francuskiego 2017 w Paryżu, Francja, 31 maja 2017 roku. Zhang Shuai wygrał 2: 1. (Xinhua / Chen Yichen) PARIS, 31 maja (Xinhua) - Zhang Shuai w Chinach poprawił swój poprzedni rekord w ósmym występie na French Open z drugim zwycięstwem, podczas gdy obrońcy Novak Djokovic i Garbine Muguruza przejął różne trasy do ich ostatnich 32 miejsc w środę .
    Zhang, jedyny chiński gracz grający w pojedynczym pojedynku, pokonał Aliaksandrę Sasnovich 6-2, 4-6, 6-3 w trzecim pojedynku. Poznała Sasnovich dwa razy w poprzednich turniejach Grand Slam, w tym dwukrotnie wygrała na Australian Open w tym roku. Dwóch graczy zmierzyło się 1-1, a Zhang zagrał z nim 3: 1 z rzutu karnego. Kolejna przerwa przyniosła zwycięstwo 6-2 w pierwszym zestawie. Białorusin wygrał otwarcie dwóch meczów w drugiej serii, podczas gdy Zhang szybko odpowiedział, aby wyrównać wynik. Jednak Sasnovich pojechał na trzypunktowe zwycięskie smugi, aby utorować sobie drogę powrotną do meczu. Zhang uzyskał przewagę w decydującym zestawie, a kiedy wygrała, Sasnovich uderzył w słabą rękę, którą rządził sędzia.
    "Za każdym razem, gdy gram przeciwko niej, muszę być ostrożna, bo jest całkiem sprężysta" - powiedział Zhang z pracy Sasnovicha. Zhang założył trzecie okrążenie z ósmą zaszczepioną Svetlaną Kuznetsova, która wyeliminowała Francuzką Oceane Dodin w trzech setach. Chiński duet Peng Shuai i Duan Yingying zanotowali również zwycięski dzień podczas swojego pierwszego partnera w turnieju podwójnym, pokonując Varvara Lepchenko i Evgeniya Rodina 6-1, 7-5. 2016 mistrzostwo w pojedynku mężczyzny Novak Djokovic przeszedł przez Joao Sousa 6-1, 6-4, 6-3 w ciągu nieco ponad dwóch godzin, a jego odpowiednik w meczach kobiecych Muguruza musiał przybyć z jednego miejsca, aby zapisać 6-7 (4) , Zwycięstwo 6-4, 6-2 nad Anett Kontaveit.
    "Zaczęłam się trochę zdenerwować, a ona też to robiła, wykorzystała swoje szanse, była bardzo agresywna i bardzo dokładna" - powiedział Muguruza. W ostatnich 32 meczach znaleźli się również Fernando Nadal, Milos Raonic i Dominic Thiem, a miejscowi ulubieni Jo-Wilfried Tsonga wypadli z przerwanej pierwszej rundy przeciwko Renzo Olivo 7: 5, 6-4, 6 -7 (6), 6-4.
    Kobieca nr 11 nasiona Caroline Wozniacki zakończyła podwójną bajgielkę w ciągu zaledwie 52 minut w meczu z kanadyjską kwalifikacją Francoise Abanda, dołączywszy do 10-osobowego Venus Williams i lokalnego gracza Kristina Mladenovic. Petra Kvitova, która właśnie wróciła z powodu kontuzji rąk, zatrzymała się w Roland Garros, gdy straciła dwa tiebreaky na Bethanie Mattek-Sands.
    Tel .: 86 27 E-mail: 03 Stronie internetowej:Www.leathergoods-manufacturers.com